Gelin Tanış Olalım

Farklı zamanlarda öğretmenimiz Nevzat Süer Sezgin’den eğitim almış topluluk katılımcılarımızın birbirlerini daha iyi tanıması, birlikte zaman geçirebilecekleri ve üretim yapabilecekleri ortak alanların ortaya çıkması için sevgili Başak Fındıkçıoğlu ve Burçak Temel'in bir çağrısı var: Gelin Tanış Olalım!

Tanışma Atölyeleri: 21 Kasım 2021, Pazar / 11.00 - 12.30 / TAMAMLANDI

Merhaba,

Sevgili öğretmenimiz Nevzat Süer Sezgin ile devam eden eğitim programlarımızın 11. döneminden aramıza katılan arkadaşlarımızla tanışmak ve hep birlikte yeniden bir araya gelebilmek için bir etkinlik davetidir. 

21 Kasım 2021 Pazar günü 11.00 - 12.30 saatleri arasında gerçekleşecek ve topluluk katılımcılarımızdan toplam 48 kişi ile eş zamanlı iki atölye çalışmamız olacak.

Formu 17 Kasım 2021 Çarşamba gününe kadar açık tutacağız. Katılımcı sayımız 48 ile sınırlı olduğundan formu doldurmada elinizi çabuk tutmanızı öneririz.

Kayıtlarımız netleştiğinde sizleri bilgilendireceğiz. Görüşmek üzere :)

Gelin Tanış Olalım
Proje Ekibi

Kahve Sohbetleri: Nisan - Mayıs 2021 / TAMAMLANDI

Proje Hakkında

Proje sahibinin adı soyadı 

Başak Fındıkçıoğlu, Burçak Temel

Projenizin adı 

Gelin Tanış Olalım 

Projenizin gerekçesi 

Nevzat Süer Sezgin ile Çocuk Edebiyatı eğitimini tamamlamış ve Eksi 18 Edebiyat Topluluğuna yeni dahil olmuş üyelerimizin topluluğumuz ile kaynaşması amacıyla yapılan bol oyunlu tanışma buluşmasıdır.

Projenizin amaçları 

Projenizin hedef kitlesi 

Eksi 18 Edebiyat Topluluğu'ndaki 54 kadın 8 erkek toplam 62 katılımcının gönüllük esasına göre çevrim içi ortamda etkinliklere katılacak bireyler hedeflenmektedir. 

Projenizin süresi 

Çalışma Grubu