Kahve Sohbetleri

Kahve Sohbeti yapmak ister misiniz?

Sevgili Katılımcılarımız,

Çocuk edebiyatını mesele edinmiş bir topluluğun üyeleriyiz malum. Konu çocuk olunca çocuk gibi hiç susmamak, hep konuşmak istiyoruz bazen. Merak ediyoruz; soruyoruz şu kitap, şu yazar neler demiş neler anlatmış. Hem mesafeler hem de zamansızlık bir araya gelip konuşmaya mâni oluyor çoğu zaman. Topluluğumuzun çalışmalarına Kahve Sohbetleri’ni de ekleyerek; topluluk üyelerini daha çok paylaşımda bulunmaya, konuşmaya ve kaynaşmaya davet ediyoruz. Benim de konuşacak meselem var diyorsanız bizimle iletişime geçin ve birlikte planlayalım kahve sohbetimizi :)

amaçları ile yapmak istediğimiz sohbetler için sevgili Sevinç Yağan'a e posta yolu ile iletebilirsiniz. İlgili hazırlıklar yapıldıktan sonra "Paylaşım" grubumuzdan topluluğumuz ile paylaşacağız. Eksi 18 Kampüs adına Kahve Sohbeti yapmayı çok önemsiyoruz. İş yükünü paylaşabilmek adına kampüs çalışmalarındaki sohbetleri sevgili Esen Soydan Can takip ediyor.

E posta adresi: spinarci@gmail.com 

2022 - 2023 Sohbetler

Çalışma Grubu

Proje Hakkında

Projenin Yürütücüleri

Sevinç Yağan

Projenin Destekçileri

Burçak Temel

Projenin Adı

Kahve Sohbetleri

Projenin Hedef Kitlesi

Eksi 18 Edebiyat Topluluğu

Projenin Süresi

Kahve sohbetine çağrı yapan kişinin belirlediği gün ve saatte başlar ve 40 dakika sürer.

Projenin Gerekçesi

Topluluğun birbiriyle kaynaşması için yüz yüze görüşemesek de çevrim içi görüşerek bu ihtiyacı gidermek için kahve sohbetlerini başlattık. Bir kahve eşliğinde ortak mesele edindiğimiz konuları çocuk edebiyatı çatısı altında toplayabilmek, heyecanla okuduğumuz yada nefret ettiğimiz bir kitabın paylaşımını yapıp birlikte irdelemek, projelerimizde konuşulan konular hakkında gıybet ;D yapmak 

Projenin Amaçları

Projenin Süreci

Kahve sohbeti için çağrı yapmak isteyen üyemize yol haritası