Katılımcılarımız

1988 Manisa doğumluyum. 2011 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi mimarlık bölümü lisansını, 2018 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Endüstri Ürünleri Tasarımı yüksek lisansını tamamladım. Akademik hayatıma paralel olarak çeşitli ofislerde mimarlık ve tasarım projelerinde yer aldım. 


2015 - 2022 yılları arasında İzmir Büyükşehir Belediyesi’nde kültürel miras ve kentin tarihi bölgelerini odağına alan İzmir Tarih Projesi bünyesinde çalıştım. Kamu deneyimine paralel olarak, çeşitli kültürel projelerde yer aldım. Disiplinler arası çalışmalara inanan bir insan olarak, sanat, tasarım ve kültür yönetimi alanlarında çeşitli çalışmalar yürütmekteyim. Ayrıca üyesi olduğum sivil toplum kuruluşlarında farklı projelerin yürütülmesinde katkı sunmaya devam ediyorum. 


Aylak Mutfak (2019) ve  tasarım ile (2021) projeleriyle  tibia x fibula (2020) inisiyatifinin kurucu ortağıyım. Eylül 2022’den beri Bir Arada Yaşarız Eğitim ve Toplumsal Araştırmalar Vakfı bünyesinde tasarım, sanat ve kültürel araştırmalar koordinatörü olarak çalışıyorum. Gündelik hayatımda bolca merak ederim, keşfederim, hayal kurar ve üretirim. 

Çeşitli çevrimiçi platformlarda yazılarım, eşimle beraber oluşturduğumuz kişisel bir kütüphane projemiz var. 


https://www.libib.com/u/tibiaxfibula

Yayınlar

Kıpırtı Çocuk

Katılımcılarımız

Kitaplarımız

Projelerimiz